Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy na močové a pohlavné orgány

Overený zákazník Testuj.to Michal

• Účinok
  • Vonkajšie balenie
  • Ľahkosť užívania
  • Zbytočne veľa balení

Balenie je veľmi pekné, a dobre skladné. Horšie je že v prvom obale sú ešte ďalšie tri malé krabičky a treba si pamätať, ktoré ste otvorili ináč máte z každého , niečo odobrané. Účinky výrobku je poznať po pár dňoch užívania, a aj tabletky sú lepšie na užívanie ako konkurenčný produkt. Podľa mňa je zloženie veľmi dobré, nakoľko účinkuje.

Overený zákazník Testuj.to Marta

• Obal
  • Zloženie
  • Účinky
  • Nic

Obal záujme hneď na prvý pohľad a dotyk. Ako zamatove a logá a písmená lesklé ako 3D ... zloženie super myslím že na manžela malo dobrý účinok ..je menej unavený a vyčerpaný keďže pracuje ako profi šofér na nákladnom aute a vstáva o 3 h.rano. Ma viac energie a nie je tak unavený. Zvýšilo sa trochu aj libido ktoré už haprovalo?

Overený zákazník Testuj.to Tomáš

• Dostupnosť
  • Lepšie sústredenie
  • Chuť po bylinkách
  • Veľké tablety

Doplnok stravy Primulus je super náhrada minerálov a vitamínov, milo ma prekvapilo balenie doplnky, ktoré je veľmi praktické.Po 3 týždňoch užívania produktu sa dostavili pozitívne účinky: viac energie, lepšia nálada.Čo sa týka účinku ten sa dostavil krátko po užití.Cítim sa lepšie, určite odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Juraj

• Obal
  • Pismo
  • Farby
  • Nazov
  • Veľkosť tablety

Super výrobok na výkon aj celkovú vitalitu pre mužov, tento výrobok určite odporúčam. Tento multivitamin mi pomohol aj ku Športovým výkonom keď ako aktívny bežec som aj vďaka nemu zabehol viacero behov. Pomohol mi ostať zdravý a vitálny. Tento výrobok sa ľahko užíva a je plný vitamínov ktorých každý chlap po štyridsiatke potrebuje.

Overený zákazník Testuj.to Vladimír

• Viac energie
  • Vitalita
  • Libido
  • Efekt na tráviaci trakt

Pekné, sofistikované balenie, inovatívne zloženie nezhodné s podobne zameranými výrobkami, deklarovaný efekt na libido a vitalitu. Môže byť problematické pri osobách s chronickými poruchami trávenia, negatívny efekt je v tomto prípade ale možno len dočasný, pokiaľ si telo “zvykne”.

Overený zákazník Testuj.to Miroslav

Pridané: 30. októbra 2023

• rozloženie tabliet
  • udržanie v dobrej zdravotnej kondícií
  • možno niekomu bude prekážať veľkosť tabliet

Prvý dojem z doručených vitamínov bol veľmi dobrý. Balenie vyzerá ako luxusne zabalená elektronická hračka a ono sú to vlastne iba vitamínové doplnky. Na prvý pohľad sa mi zdali tabletky veľké, ale s tým ja problém nemám. Manželka by to však neprehltla. Voňali niečim, čo som v minulosti jedol, ale neprišiel som čo to bolo. Pri kontakte s ústnou dutinou to zdrsnelo, čo naozaj môže niekomu s problémami prehĺtať veľké pilulky robiť problém... Po 20 dňovom užívaní konštatujem, že ma to udržalo v dobrej zdravotnej kondícii. Deti som mal doma choré vrátane manželky a ja som sa udržal, takže určite to má pozitívny vplyv na zdravie. Libido moc neriešim, lebo s tým zatiaľ nemám problém a tak to neviem posúdiť.

Overený zákazník Testuj.to Zsolt

Pridané: 30. októbra 2023

• Dizajn obalu
  • Účinný vitamín
  • Veľké tabletky

Pekný obal, páči sa mi trojité balenie, veľmi praktické. Tiež sa mi páči matná čierna farba. Účinok výborný, cítim sa plný energie tiež pocit zvýšeného libida. Vitamíny mi dodávajú energiu. Tabletky sú trochu väčšie, ale neprekáža to v užívaní. Som zvedavý na výsledný účinok.

Overený zákazník GymBeam Peťko

Warrior Fenugreek Extract 100 tabliet

Warrior Fenugreek Extract 100 tabliet

Overený zákazník Namaximum.sk Overený zákazník

Zakúpený v Namaximum.sk

ešte som len začal užívať...

Overený zákazník Testuj.to Gusto

Pridané: 28. októbra 2023

• zloženie produktu
  • účinok

Velmi dobrý produkt pre mužov po 40-ke na doplnenie testosteronu,zvýšenie vitality a potencie s bohatým zložením vitamínov minerálov a bylín.účinok produktu sa dostavil už po pár dňoch užívania.Produkt je vo velmi peknej a luxusnej krabičke.tento produkt odporúčam.

Gusto Javorčík Gusto Javorčík

Pridané: 28. októbra 2023

• zloženie produktu
  • účinok
  • balenie

velmi dobrý produkt pre mužov po 40-ke na doplnenie testosteronu,zvýšenie vitality a potencie v praktickom a luxusnom balení.účinok sa dostavil už po pár dňoch.odporúčam

Anonym Anonym

Pridané: 24. októbra 2023

• Za mňa, zlepšilo mi to sexualny život .
  • Pomer cena kvalita odpovedá.
  • Vrelo odporúčam Zerex.

Z výrobkom Zerex Klasik som maximálne spokojný idem vyskúšat dalšie produkty na erekciu od Zerexu .

Overený zákazník Testuj.to Juraj

Pridané: 23. októbra 2023

• Balenie
  • Obsah
  • Ucinok
  • Nic

Skvelý produkt ktorý spĺňa všetko čo sľubuje. Krásne balenie ktoré vyzerá naozaj luxusne a je ku všetkému aj praktické. Účinok sa dostavil po niekoľkých dňoch. Citeľný nárast vitality človek sa necíti unavený je to ako omladnúť o niekoľko rokov vďaka tomuto produktu.

Overený zákazník Testuj.to Nikola

Pridané: 21. októbra 2023

• Balenie
  • Lepsi zdravotný stav

Naozaj výborný produkt, plný vitamínov, minerálov, pocítil som zlepšenie potencie a vitality. Nádherný čierno matný obal presne vhodné pre muža. Tabletky primeranej veľkosti ktoré išli ľahko prehltnúť. Odporúčam každému mužovi v produktívnom veku. Maximálna spokojnosť.

Pridané: 20. októbra 2023

dobre. spokojny.

Applied Nutrition Sex Bomb For Him 120 tabliet

Applied Nutrition Sex Bomb For Him 120 tabliet

Overený zákazník GymBeam Milan

Pridané: 18. októbra 2023

(naposledy upravené 18. októbra 2023)

Zakúpený v GymBeam

Nič moc , pripadá mi to ako keby to boli cukríky bez chuti. Žiadny pocit ani výsledky čo som asi očakával. Jednoducho šmejd ,za tie peniaze to malo byť lepšie.

OstroVit Maca 90 tabliet

OstroVit Maca 90 tabliet

Pridané: 17. októbra 2023

Zakúpený v GymBeam

Zatiaľ len pár dní, užívam spolu so ženšenoma a a gotu kola, ale efekt pre mňa vynikajúci, cítim sa omnoho lepšie, viac v pohode psychicky (45 r a začínajúca menopauza, niekoľko mesiacov som bola ,,rozhádzaná,, ) , cítim obrovský príval energie, predpokladám, že vďaka trojboju, čítala som účinky aj na iných stránkach, balenie obsahuje trošku viac účinnej látky ako niektoré iné, vôňa je tiež fajn, tabletka nie je priveľká, keby náhodou, mohla by byť tiež ako kapsulka, kedysi som užívala v inej značke a tiež mi pohla

Anonym Anonym

Pridané: 17. októbra 2023

• Odporúčam, rýchle dodanie, prírodné zloženie produktu

Pridané: 15. októbra 2023

ok, spokojný s kvalitou