Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy na močové a pohlavné orgány

PROERECTA Klasik 12 tabliet

PROERECTA Klasik 12 tabliet

Overený zákazník deeplove Overený zákazník

Pridané: 5. mája 2023

Zakúpený v deeplove

Asi na mna to nefunguje. Po užití ani do dvoch hodín, mimochodom píšu do hodiny, sa so mnou nič nedialo.

Applied Nutrition Sex Bomb For Him 120 tabliet

Applied Nutrition Sex Bomb For Him 120 tabliet

Overený zákazník GymBeam Ratus

Pridané: 3. mája 2023

Pomáha.

Overený zákazník GymBeam slavo

Pridané: 26. apríla 2023

Zakúpený v GymBeam

keďže súbežne užívam viacero produktov, ťažko povedať či účinkuje, vzhľadom na charakter produktu verím že ide naozaj o prírodný produkt

Overený zákazník Testuj.to Patrícia

Pridané: 24. apríla 2023

• vôňa
  • účinok
  • rozpustnosť
  • tažko otvárateľné sáčky

Tento produkt je vhodný pre tých ktorý majú problémy s močovým ustrojenstvom. Super produkt, fajn chuť a pekná farba :) Ťažšie otváranie sáčkov, problém ktorý vyriešia nožnice. Je super že takýto produkt existuje a je voľne dostupný. Odporúčam, určite si ho ešte zakúpim.

Overený zákazník Testuj.to Daniela

• Chut
  • Vyriešenie problemu

Vrelo výrobok doporucam ,nakoľko už po niekoľkom použití boli výsledky viditeľné a po dobrati výrobku uz bolo po probléme výrobok ma úžasnú chuť,nápoj sa rýchlo urobí z miestanim dvoch sáčkov neobsahuje cukor takže ho môžu ľudia ako som ja s cukrovkou

Overený zákazník Testuj.to Monika

• Kombinácia brusníc, D manozy a probiotik
  • Balenie vhodné do kabelky
  • Príliš veľa sladidiel
  • Prilis silná príchuť

Už dlhodobejšie ma trápili problémy s močovými cestami a gyn.zapaly. Už po prvom použití som pocítila miernu úľavu. Plánujem užívať aj ďalšie mesiace na úplne zlepšenie stavu. Paci sa mi balenie/sáčky vhodné do kabelky. Nevyhovovala mi jedine príliš silná chuť a veľa sladidiel.

Overený zákazník Testuj.to Janka

• vôňa
  • dávkovanie
  • Nedá sa otvoriť sáčok len tak,musím použiť nožnice

Som tehotná a mám zápal a po užití práškov Gynella Cystilab sa mi uľavilo.Aj črevá mi lepšie pracujú pravdepodobne preto,že produkt obsahuje aj živé laktobacily.Preto si tento produkt ešte zakúpim a budem pokračovať v užívaní naďalej.Chuť je veľmi príjemná,voňavá a pije sa s ľahkosťou a nezaťažujú žalúdok ako tabletky.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• príjemná chuť
  • jednoduchá príprava
  • trocha ťažšie sa otvára

Jednoduchá príprava,príjemná chuť,necítiť umelé sladidlo.Mám plánovanú operáciu Ls chrbtice,budem mať niekoľko dní kateter na močenie.Určite GYNELLA® CYSTILAB si vezmem zo sebou ako intenzívnu kúru.Teraz som užívala 1 vrecúško denne,dá sa aj studenou aj teplou vodou zaliať,oba spôsoby chutili.

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• zloženie
  • praktické balenie
  • rozpustnosť vo vode
  • vyššia cena
  • malý počet ks v balení, na cca 1 liečebný cyklus

GYNELLA® Cystilab je vhodné užívať ak trpíte opakujúcime sa infekciami močových ciest, vďaka prítomnosti laktobacilov (čo je výhoda oproti konkurenčným doplnkom) priaznivo ovplyvňuje aj mikrobióm urogenitálneho traktu, je vhodný pre tehotné aj dojčiace ženy, chuť je príjemná, jedinou nevýhodou, ak ho ho chcete užívať preventívne je malý počet ks v balení.

Overený zákazník Testuj.to Natália

Pridané: 22. apríla 2023

• Som maximálne spokojná

Trpela som silným zápalom močových ciest. Popri silných antibiotikách som začala užívať aj Gynellu Cystilab. Má praktické balenie, ktoré len jednoducho rozpustite vo vode. Príjemnú brusnicovu chuť a to najdôležitejšie že naozaj pomáha zmierniť príznaky. Určite môžem len odporučiť.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Pridané: 22. apríla 2023

• Super
  • Výborná chuť
  • Praktické balenie
  • Bez negatív

Výrobok hodnotím, ako výbornú voľbu. Má veľmi praktické balenie, len som na to musela "prísť". Je dvojzložkový, čo je veľmi zaujímavé a nevšedné. Má peknú farbu, príjemnú a skvelú chuť,ktorá mi pripomenula detstvo. Určite si Gynellu Cystilab zakúpim znova. Veľmi mi pomohol a dokonca má dobrý účinok aj na trávenie

Overený zákazník Testuj.to Ľubica

• Výborná chuť
  • Podpora imunity
  • Jednoduché užívanie

Gynella cystilab môžem hodnotiť veľmi kladne. Užívala som ho najmä počas dní, kedy počasie nebolo veľmi priaznivé a ľahko som mohla prechladnúť, nakoľko som veľmi náchylná a problémy mám po čo i len sadnutí si na studenú lavičku. Imunitu teda bola posilnená a neprechladla som. Chuť je za mňa výborná a dávkovanie veľmi jednoduché.

Overený zákazník Testuj.to Mária

• Chut
  • Balenie
  • Zlozenie
  • Tazsie otvaramie bez nozniciek

Gynella ma vybikajucu chut, farbu a vonu. Je to len jeden z mal praskovych produktov ktore mi po rozrobeni vo vode nepride tazke vypit. Ocenila by som vacsie balenie nakolko pri zvysenej davke vystaci len na par dni. Pocitujem zlepseny stav najma vaginalneho ph a pocas uzivania som nezaznamenala volesti brucha ktore mavam, avska neviem ci to ma suvis.
Urcite absolvujem minimalne este jednu kuru

Overený zákazník Testuj.to Tatiana

• Forma užitia

Ak sa Vás chytila choroba, tak Vy si uchmatnite produkt Gynella Cystilab. S hrôzou spomínate na urologický čaj, tak pri Gynella Cystilab to nehrozí. Produkt Gynella Cystilab je skvelou voľbou pri akútnom probléme. Prijateľnou formou a najmä rýchlo pomôže prv zmierniť a nakoniec úplne odstrániť vzniknutý zdravotný problém. Vrelo odporúčam!

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Chuť
  • Vôňa
  • Účinky
  • Malé balenie

Veľmi som vďačná za možnosť vyskúšať tento úžastny produkt. Veľmi mi pomohol mávala som zápaly močových ciest a tento produkt mi vážne zabral a doteraz žiaden problém nemám. Môžem ho len odporučiť. Chuť a vôňa je výborná, sladká. Dokonca aj farba je pekná a lákavá.

Overený zákazník Testuj.to Petríková

• Osviežujúca chuť
  • pozitívne účinky

Tento produkt je skutočne neuveriteľný, jeho účinky prekročili moje očakávania. Po užívaní som sa úplne zbavila nutkania na časté močenie a musím pochváliť aj jeho skvelú osviežujúcu chuť brusníc. Navyše, cena je veľmi priateľská, takže ide o skvelú voľbu. Určite by som ho odporúčala každému, kto ho ešte nevyskúšal.❤️

Overený zákazník Testuj.to Daniela

• podpora prirodzenej imunity
  • skvelá chuť
  • rozpustnosť

Problémy ustúpili, účinok som pociťovala do troch dni. Výrobok skvelo chutí, vonia a ľahko sa rozpúšťa v malom množstve vody. Podporuje prirodzenú imunitu a obsahuje prospešné laktobacily. Brusnicovy extrakt dodáva väčšiu intenzitu. Určite si zaobstarám ďalšie balenie. Odporúčam vyskúšať

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

• rýchly nástup účinku
  • vynikajúca chuť
  • jednoduchá aplikácia
  • zaberá aj na chronické zápaly močových ciest vyvolané baktériami E. Coli a Klebsiella pneumoniae

Mala som tú česť testovať produkt Gynella Cystilab. Som žena, ktorej už po tých rokoch (celkom 6) nezaberali ani ATB. Rezistencia baktérií bola odolná aj napriek úprave vaginálnej a črevnej mikroflóry. Cystilab od Gynella mi však viditeľne pomohol! Už po druhom dni užívania som cítila zmenu, a to ako v množstve moču, tak aj celkovom komforte. Čaká ma ešte cievkovanie, čo však verím, že dopadne už dobre. Jednoznačne odporúčam!

Overený zákazník GymBeam Overený zákazník

• Dobré dávkovanie

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Chuť a vôňa nápoja
  • Forma podania - je to chutný nápoj nieje potrebné prehĺtať tabletku
  • Balenie jednotlivých dávok vo vrecúškach, ktoré je možné nosiť napr. V kabelke bez toho aby došlo k jeho poškodeniu a znehodnoteniu liečiva
  • Niektoré balenia sa horšie otvárajú

Gynella Cystillab hodnotim pozitívne. Už po prvých dvoch dávkach sa mi zmienili príznaky infekcie močových ciest (bolesti v podbrušku a časté nutkanie na močenie). Príjemne prekvapí a sladkokyslá chuť a vôňa nápoja. Pozitívom je tiež balenie jednotlivých dávok v odolných vrecúškach.

Zobrazujem 321 - 340 zo 500 recenzií 1...15 16 [ 17 ] 18 19...25